APEL O POMOC DLA POGORZELCÓW

Są takie chwile, kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna, czyjaś obecność jest ratunkiem, otuchą, pocieszeniem...

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego zwraca się z apelem o udzielenie pomocy siedmioosobowej  rodzinie poszkodowanej w wyniku pożaru jaki miał miejsce w  niedzielę 1 lipca 2018 roku w miejscowości Myszewko 3, gmina Nowy Dwór Gdański.

Pożar strawił dorobek całego życia rodziny, która zamieszkiwała w wyżej wskazanym budynku. W jednej chwili zostali pozbawieni dachu nad głową, podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego oraz rzeczy codziennego użytku. Gorąco apeluję i proszę wszystkich, którzy chcą i mają możliwość przyjścia z pomocą poszkodowanym, w formie finansowej, aby nie pozostali obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem.

Wsparcia finansowego można udzielać na specjalnie utworzony  rachunek bankowy w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowym Dworze Gdańskim, z siedzibą przy ul. Konopnickiej 19. Numer: 31 8306 0003 0000 1300 2000 0100 z dopiskiem: „pomoc pogorzelcom — Myszewko 3".

Za  udzielone wsparcie, w imieniu osób oczekujących na pomoc, z góry bardzo serdecznie dziękuję.

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego

Fot. Krystian Falk