MIEJSKIE TARGOWISKO ZAMKNIĘTE OD 23 MARCA DO ODWOŁANIA

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego wydał zarządzenie nr 470 o zamknięciu Targowiska Miejskiego w Nowym Dworze Gdańskim od 23 marca 2020 roku do odwołania.

Podjęcie takiego działania zalecał Inspektorat Sanitarny.

Zarządzenie zostało podjęte w związku z ustawą z dnia 2 marca 2020 roku o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 i innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

Przypominamy:

•  Od dzisiaj tj. 20 marca do do odwołania zamknięte zostają gminne place zabaw i siłownie zewnętrzne.
  •  Żuławski Ośrodek Kultury, Żuławski Park Historyczny, Biblioteka-Publiczna Miasta i Gminy, Klub Seniora oraz pomieszczenia na Miejskich Obiektach Sportowych są zamknięte.
  •  Urząd Miejski i Urząd Stanu Cywilnego przyjmują interesantów w sprawach pilnych. Zalecamy załatwianie spraw telefonicznie, mailowo lub przez e-PUAP.