NASZE KGW SĄ NAJLEPSZE

IX Turniej Kół Gospodyń Wiejskich z Żuław i Powiśla za nami. Powiat nowodworski był reprezentowany przez 5 silnych drużyn z Jazowej, Marynowych, Orłowa, Stawca i Marzęcina. Panie i Panowie zaprezentowali swoje umiejętności w konkurencjach dot. mody, kabaretu, czy śpiewania. Nie zabrakło także tradycyjnie przygotowanych potraw. Najlepszą drużyną z naszego powiatu okazały się dziewczyny z KGW Jazowa. Panie będą reprezentować nasz powiat i gminę na etapie wojewódzkim turnieju. Nagrody pieniężne i rzeczowe wręczyli m.in. Burmistrz Jacek Michalski, Starosta Jacek Gross oraz Wicestarosta Barbara Ogrodowska. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Jesteśmy dumni, że nasza gmina jest reprezentowana przez tak silne i liczne Koła Gospodyń Wiejskich oraz stowarzyszenia.
Fot.  Krystian Falk

NAGRANIE WYSTĘPU STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ MARZĘCINA - KLIKNIJ