SESJA RADY MIEJSKIEJ - 17 STYCZNIA

Na  17 stycznia 2019 roku zwołana została V Sesja Rady Miejskiej w Nowym Dworze Gdańskim. Obrady odbędą się w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego  w Nowym Dworze Gdańskim przy
ul. Wejhera 3.    Początek - godzina 10.00.

PORZĄDEK OBRAD:

1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Wybór Sekretarza obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z ostatniej sesji.
  4. Interpelacje i zapytania radnych.
  5. Projekt uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2018 rok.
  6. Projekt uchwały zmieniającej w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2019-2035.
  7. Projekt uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Punktu Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Wiercinach.
  8. Projekt uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Podstawowej w Wiercinach
  9. Projekt uchwały w sprawie zamiaru przekształcenia Szkoły Podstawowej w Lubieszewie.
  10. Projekt uchwały zmieniającej w sprawie zatwierdzenia wieloletniego planu rozwoju
    i modernizacji urządzeń wodociągowych na okres od czerwca 2018 r. do czerwca 2021 r.
  11. Projekt uchwały w sprawie umorzenia wierzytelności Gminy Nowy Dwór Gdański.
  12. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnych umów najmu i dzierżawy.
  13. Projekt uchwały w sprawie wniesienia wkładów pieniężnych na podwyższenie udziałów
    w kapitale zakładowym Żuławskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.
    w likwidacji z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim oraz upoważnienia Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego do złożenia w imieniu Gminy oświadczenia o objęciu udziałów w podwyższonym kapitale zakładowym Żuławskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w likwidacji z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim.
  14. Sprawozdania z działalności Komisji w 2018 roku.
  15. Plany pracy Komisji na 2019 rok.
  16.  Informacja z działalności Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego.
  17. Sprawy różne.

Pełna treść projektów uchwał znajduje się Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego (www.bip.miastonowydwor.pl).

KOMISJA POLITYKI GOSPODARCZEJ, BUDŻETU I ROLNICTWA

14 stycznia 2019 roku, godzina 10.00 poniedziałek