WIGILIA NOWODWORSKA

Za nami Wigilia Nowodworska. Na placu przed Żuławskim Ośrodkiem Kultury 14 grudnia,  licznie zebrali się mieszkańcy naszej gminy i okolic. Można było zakupić upominki świąteczne, zjeść pierwsze potrawy wigilijne, zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem oraz wysłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu: Miejskiego Przedszkola nr 4, Niepublicznego Przedszkola nr 1, Zespołu Szkół nr 1 i 2, SOSW im. Ireny Sendlerowej, podopiecznych WTZ Marzęcino oraz Nowy Dwór Gdański, Żuławskich Bursztynek oraz grupy wokalnej z Żuławskiego Ośrodka Kultury. Cukierki zebranym rozdawali włodarze gminy i powiatu, Radni Rady Powiatu oraz Radni Rady Miejskiej. Dziękujemy za piękne występy, jarmark świąteczny oraz moc atrakcji,  Gospodarzami wydarzenia byli: Starosta Jacek Gross oraz Burmistrz Jacek Michalski.
Fot. Krystian Falk
Wideo Kamil Dyl