WIZYTA DELEGACJI Z MIAST PARTNERSKICH

Naszą gminę odwiedziły delegacje z miast partnerskich z Sarn ( Ukraina), Swietłyj ( Federacja Rosyjska ) oraz Hennef (Niemcy).  Celem wizyty było omówienie wspólnych działań w zakresie gospodarki, kultury i sportu, a także udział w dożynkach gminnych. Burmistrz Jacek Michalski odbył spotkanie z Mer Svietlaną Usyk z Sarn. Rozmawiano o bieżących problemach. W Urzędzie Miejskim delegacja rosyjska spotkała się z okolicznymi włodarzami z Ostaszewa, Cedr Wielkich i Nowego Stawu, aby przedyskutować działania w zakresie projektu polsko-rosyjskiego, którego celem jest budowa infrastruktury turystycznej. Wszyscy przybyli goście wzięli udział w dożynkach oraz koncercie w Żuławskim Ośrodku Kultury. Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie !